Kalendár z vlastných fotografií

Máte v počítači fotky, ktoré máte tak radi, že by ste sa na ne pozerali najradšej celý deň? Tak práve pre Vás je tým najlepším riešením fotokalendár .

Fotokalendáre sú napríklad veľmi vhodným darčekom pre starých rodičov, ktorí majú ostatných členov rodiny denne na očiach ;)

Fotografujte

Fotografujte

Demo
Vytvorte návrh kalendára

Vytvorte návrh

Demo
Kalendár pre obce

Objednajte kalendáre

Fotokalendár - ako si vytvoriť
Kalendár pre obce
Bleskurýchle objednanie

Fotografie pre Váš kalendár si jednoducho a rýchlo nahráte do nášho online dizajnéra . Po nahratí fotografie môžete fotografiu a samotný obraz upravovať za pomoci veľkého množstva nástrojov.

Profesionálne šablóny

Naši grafici pre Vás pripravili veľký počet krásnych šablón pre kalendáre s orientáciu na výšku aj šírku. Šablóny môžu byť automaticky naplnené Vašimi fotografiami, alebo môžete vkladať fotografie postupne manuálne. Samozrejmosťou je úprava veľkostí, počtu aj orientácie fotografií. Do kalendára si môžete vložiť texty alebo kreslené obrázky. Texty je možné ľubovoľne meniť čo sa týka veľkosti, farby alebo pozadia.

Kalendár pre obce - história
Počiatočný mesiac kalendára
Počiatočný mesiac

Aj v strede roka môžete darovať plnohodnotný darček v podobe fotokalendára. Kalendár môže začínať ľubovoľným mesiacom v roku. Nasledujúcich 11 mesiacov potom pokračuje až do ďalšieho roku.

Špirálová väzba s háčikom

Fotokalendár je zviazaný v profesionálnej špirálovej väzbe Súčasťou väzby je aj háčik pre upevnenie na stenu.

Inšpirujte sa
Naši spokojní zákazníci

Fotokalendáre