Čo je obraz na plátne ?
Obraz na plátne - pohľad na obec

Chcete mat originálny obraz s vlastnou fotkou ? Vytvorte si online obraz z vlastnej fotografie, ktorý sa bude skvelo vynímať na Vašej stene. Foto obraz je tá skvelá voľba pre Vaše najlepšie zábery , ktoré nemôžu zostať niekde zabudnuté v albume. Foto obraz je tlačený na pravé maliarske plátno a profesionálne natiahnuté cez okraje na celodrevený rám , čím vytvára v priestore unikátny moderný vzhľad.

Fotografuj

Demo

Vytvor návrh

Demo

Objednaj fotoobraz

Ako je obraz na plátne vyrobený ?
Bleskurýchle objednanie

Fotografiu pre Váš obraz na plátne si jednoducho a rýchlo nahráte do nášho online dizajnéra . Po nahratí fotografie môžete fotografiu a samotný obraz upravovať za pomoci veľkého množstva nástrojov. Pred samotným objednaním môžete v dizajnéri využiť funkciu živého náhľadu, to znamená že obraz sa Vám zobrazí tak, ako bude vytlačený a natiahnutý na drevený rám , vrátane zahnutia .

Tlač na plátno

Vaše fotografie sú tlačené na špeciálne maliarske plátno s 100 % obsahom bavlny - ( 390 g/m² ). Plátno má štruktúrovaný povrch, ktorý mu dodáva umelecký výzor. Tlač prebieha za pomoci 12 farebného profesionálneho tlačového stroja, s ekologickými farbami bez zápachu vo vysokom rozlíšením 2880 DPI.

Drevený rám obrazu

Po vytlačení a vyschnutí je plátno natiahnuté na drevený smrekový rám. Profil rámu je vyrobený s dôrazom na perfektné našponovanie plátna po celej ploche. V rohoch rámu sa nachádza 8 drevených klinov, s ktorými je možné po čase plátno došponovať.

Ochrana pri preprave

Vaše obrazy sú zabalené v ochrannej bublinkovej fólii a následne v tvrdých kartónových obaloch, ktoré ich ochraňujú pri preprave.

Naši spokojní zákazníci

Obraz na plátne