Čo je plochá fotokniha PREMIUM ?

Plochá fotokniha PREMIUM umožňuje aby Vaše fotografie boli vytlačené na celú dvojstranu a bez akýchkoľvek prerušení v strede väzby. Špeciálna väzba umožňuje 180° otvorenie fotoknihy v ktorej vyniknú fotky ako v žiadnej inej fotoknihe ! Kvalita tlače je vzhľadom na typ použitej technológie bezkonkurenčná. Fotoknihy sú tlačené na značkový fotopapier FujiFilm Archive Paper prostredníctvom tzv. mokrého procesu , aký poznáte z klasických fotografií. Plochá fotokniha PREMIUM je ideálna najmä na svadobné fotografie, zábery Vášho dieťatka, umelecké fotografie a všade tam, kde chcete nechať vyniknúť fotografie v čo najväčšom zobrazení.

Vytváranie návrhu fotoknihy
Fotografujte akcie v obci

Fotografujte

Demo
Vytvorte návrh fotoknihy pre obec

Vytvorte návrh

Demo
Objednajte fotoknihy pre obec

Objednajte fotoknihu

Vytvárajte návrhy online vo Vašom prehliadači !

V našom online editore s vytvoríte skutočne jednoducho a bleskurýchle Váš návrh fotoknihy. Nie je potreba inštalácie žiadneho programu do Vášho zariadenia. Vytvárajte si foto produkty v pohode aj na ceste na Vašom mobilnom zariadení, editor je možné spúšťať aj na tabletoch poprípade väčších mobiloch.

Automatické vylepšovanie fotografií

Zvoľte si automatické vylepšenie Vašich fotografií v prípade, ak Vaše fotografie nie sú podľa Vašich predstáv !

Nástroje dizajnéra

S nástrojami dizajnéra vytvoríte návrh Vašej fotoknihy ako profesionálny grafik. Všetky nástroje sú prispôsobené pre jednoduché a jasné používanie.

Automatické naplnenie

Šablóny návrhov

Vkladanie textu

Rámy

Priehladnosť

Prispôsobenie fotografií

Moderný dizajn fotoknihy
Naši spokojní zákazníci

PLOCHÉ FOTOKNIHY