Poštovné a doba dodania


Pre doručovanie zásielok využívame kuriérsku spoločnosť GLS a výdajné miesta Packety. Zásielky sú doručované priamo adresátovi do rúk alebo v prípade Packety na Vami zvolené výdajné miesto. Doručenie je nasledujúci pracovný deň po expedovaní zásielky. Pred doručením je adresát informovaný prostredníctvom sms správy na mobilné číslo uvedené v objednávke.

GLS


Doručenia kuriérom GLS - 4.50 €

Doručenie na výdajné miesto Packeta - 2.80 €

Doručenie pri objednávke nad 30 € - ZDARMA


K objednávkam si neúčtujme žiadne iné poplatky ( napr. manipulačný poplatok ) .Doba dodania


Doba výroby foto produktov je priemerne 5 pracovných dní. V určitých obdobiach ( predvianočné, po sviatkoch, ... ) sa môže doba výroby predĺžiť na 10 pracovných dní .Doručenie na výdajné miesto Packeta

Pre jednoduché a rýchle doručovanie sme v spolupráci so spoločnosťou Packeta pridali do metód doručenia možnosť vyzdvihnutia objednávok na výdajných miestach. Packeta predstavuje moderný a zákaznícky veľmi pohodlný spôsob dopravy objednaného tovaru. Ten je založený na širokej sieti výdajných miest. Packeta pobočky priamo neprevádzkuje, sú nimi spravidla lokálne prevádzkarne najrôznejších druhov, výdajné miesto preto môžete nájsť na svojej najbližšej čerpacej stanici, v samoobsluhe, papiernictve, čistiarni odevov, reštaurácii, kopírovacom centre alebo napríklad parfumérii.Aké sú výhody doručenia na výdajné miesto ?


Rýchlosť - vyzdvihnutie bez čakania

Stovky výdajných miest - viac ako 700 výdajných miest v SR. Výdajné miesta sú v každom meste nad 5000 obyvateľov.

Termín vyzdvihnutia - zásielka na Vás počká na výdajnom mieste až 21 dní

3. osoba - pre balíček pošlite kohokoľvek, komu veríte. Stačí mu prezradiť heslo

Informačná SMS - akonáhle je zásielka pripravená k vyzdvihnutiu obdržíte informačnú SMS

Bezpečnosť - heslo pre vyzdvihnutie zásielky poznáte len vy

Cena - cena doručenia na výdajné miesto je iba 2,80 €