Veľkoformátové XXL fotografie

Koláže z desiatok fotiek, alebo iba tá jedna najlepšia na celú plochu. Takú môže mať podobu veľkoformátová foto XXL . Veľkoformátové foto XXL si môžete dať zarámovať do vlastného rámu, alebo nalepiť priamo na stenu ( rám ani lepidlo nie je súčasťou dodávky ). Ideálna forma fotografií Vašich spomienok denne na očiach . V ponuke sú formáty s orientáciou na výšku, šírku alebo štvorcové, najčastejších rozmerov 1:2, 1:3, 2:3, 3:4 a 1:1 . Krásne určite vyniknú Vaše panoramatické fotografie krajiniek s pomerom strán 1:3

Ďalšie informácie
Inteligentný online editor

Fotografie pre Vaše XXL foto si jednoducho a rýchlo nahráte do nášho online dizajnéra . Po nahratí môžete fotografie upravovať za pomoci veľkého množstva nástrojov. Pokiaľ si želáte vytvoriť koláž z fotografií, aplikácia automaticky rozmiestni fotografie podľa Vami zvolenej šablóny.

Technológia tlače

Vaše fotografie sú tlačené na kvalitný fotopapier gramáže 200 g/m² . Matný povrch fotografického papiera odoláva prípadným otlačkom a umožňuje vysoko kvalitnú tlač aj tých najmenších detailov. Tlač prebieha za pomoci 12 farebných profesionálnych tlačových strojov, s ekologickými farbami vo vysokom rozlíšením 300 DPI.

Ochrana pri preprave

Vaše veľkoformátové fotografie sú zabalené v ochrannej bublinkovej fólii a následne v tvrdých kartónových tubusoch , ktoré ich chránia pri preprave.

Naši spokojní zákazníci

XXL foto